2018-19 NCAC Academic Honor Roll Announced

2018-19 NCAC Academic Honor Roll Announced

A total of 770 student-athletes have been named to the 2018-19 North Coast Athletic Conference Academic Honor Roll following the completion of the academic year.

The honorees were selected from all 10 full-time NCAC institutions and one affiliate member. Each full-time institution had at least 29 student-athletes named to the Academic Honor Roll for an average of 77 student-athletes per school.

To be honored, a student-athlete must be at least a sophomore on an active roster in a sport sponsored by the conference and hold a cumulative grade-point-average of 3.50 or higher.

The 770 student-athletes on the list accounted for 880 total roster spots, which takes into consideration multi-sport student-athletes. For the fourth year in a row, women's track & field student-athletes led the way with 94 total honorees, while women's soccer posted the second highest total with 72 student-athletes on the list. Women's cross country was third with 67 student-athletes, followed by football and men's track & field as each sport had 58 selections.

The 2018-19 NCAC Academic Honor Roll class featured 246 seniors, 265 juniors and 259 sophomores. 

ALLEGHENY
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Austin Bristol Sr. Baseball  
Luke Chutko So. Baseball  
Sean Kealey Jr. Baseball  
Nathan Pastorek Jr. Baseball  
Keegan Phillips Jr. Baseball  
Joseph Hayes Jr. Football  
Corey Laskey Jr. Football  
Kyle McGee Jr. Football  
Tristan Rhoades Sr. Football  
Charles Ross Jr. Football  
Gabriel Herbst Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Austin Shaw So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jesse Ottaway Sr. Men's Golf  
Ryan Clydesdale Jr. Men's Soccer  
Matt Massucci Jr. Men's Soccer  
Jorge Olan Jr. Men's Soccer  
Daniel Realbuto Sr. Men's Soccer  
Jonathan Sion Sr. Men's Soccer  
Kristian Snyder So. Men's Soccer  
Dillon Thoma Jr. Men's Soccer  
Benjamin Blackburn So. Men's Swimming & Diving  
Tucker Harvey Jr. Men's Swimming & Diving  
Colton Johnson Taylor Sr. Men's Tennis  
Michael Siegel Sr. Men's Tennis  
Hayley Behr So. Softball  
Maria Didonato Sr. Softball  
Kelly Lafferty So. Softball  
Kala Mahen Sr. Softball  
Baylee Tarnowski Sr. Softball  
Jessica Valerino Sr. Softball  
Meghan Uht Sr. Volleyball  
Delaney Arbore Sr. Women's Basketball  
Kaylah Pinkney Sr. Women's Basketball  
Jacelyn Alberts Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Karissa Coffield Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Pearl Cooper So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Emily Forner Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Mica Hanish So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sarah Hevener Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sarah Lucas So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Jessica Margraf So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Claire Morrison So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Kara Travers So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Rachel Donlan So. Women's Lacrosse  
Evi Malagise So. Women's Lacrosse  
Kelli Gaus So. Women's Soccer  
Adele Gilman Jr. Women's Soccer  
Maya Hackman So. Women's Soccer  
Amber Lisman So. Women's Soccer  
Hannah Smith Sr. Women's Soccer  
Bryanna Urso So. Women's Soccer  
Alyson Codner Jr. Women's Swimming & Diving  
Rachel Tobler So. Women's Swimming & Diving  
Miharu Koh Jr. Women's Tennis  
Katelynn Frawley Jr. Women's Track & Field  
Jennifer Johnson Sr. Women's Track & Field  
Megan Powell So. Women's Track & Field  
Kathryn Sutter Jr. Women's Track & Field  
Tori Valachovic Jr. Women's Track & Field  
DENISON
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Max Dehon Jr. Baseball  
Steven Verstandig Jr. Baseball  
Elizabeth Higley So. Field Hockey  
Caroline Little Jr. Field Hockey  
Katherine Swan Sr. Field Hockey  
Alexander Balogh Jr. Football  
Brendan Boyle Jr. Football  
Ben Cross Jr. Football  
Benjamin Harder Sr. Football  
Matthew O'Neal Sr. Football  
David Weimar Sr. Football  
Andrew Zellers Jr. Football  
Jack Lambert Sr. Men's Basketball  
Adam Cromwell So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jacob Rains So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Thomas McMaster Sr. Men's Lacrosse  
Brant Pittman Jr. Men's Lacrosse  
Peter Pittroff Jr. Men's Lacrosse  
Tucker Root Jr. Men's Lacrosse  
John Scalia So. Men's Lacrosse  
Ryan Albers Jr. Men's Soccer  
Aidan Bracken Jr. Men's Soccer  
David Jaben Sr. Men's Soccer  
Tucker Nuzum-Clark So. Men's Soccer  
David Reina Sr. Men's Soccer  
James Baker Jr. Men's Swimming & Diving  
Carson Clear Sr. Men's Swimming & Diving  
Tiernan Foster-Smith Sr. Men's Swimming & Diving  
Drake Horton So. Men's Swimming & Diving  
Robert Wang Jr. Men's Swimming & Diving  
Brett Weicht Sr. Men's Swimming & Diving  
Kevin Brown Sr. Men's Tennis  
Jacob Dennen So. Men's Tennis  
Julian Janczak Jr. Men's Tennis  
Mitchell Thai So. Men's Tennis  
Alexander Chin Sr. Men's Track & Field  
Jacob Coplin Jr. Men's Track & Field  
Ryan Fleming Jr. Men's Track & Field  
Lindsey Clemson Jr. Softball  
Gabrielle Dufresne So. Softball  
Angelica Ehrenschwender Jr. Softball  
Alexandra Tubbs Jr. Volleyball  
Emma Woerner So. Volleyball  
Felicia Atkinson So. Women's Basketball  
Lucy Bancone Sr. Women's Basketball  
Mary Buzas Jr. Women's Basketball  
Lily Morris Jr. Women's Basketball  
Sarah Youngs Sr. Women's Basketball  
Erin O'Connor Jr. Women's Cross Country  
Maureen Madar Sr. Women's Golf  
Nicole Wetoska Jr. Women's Golf  
Megan Wong So. Women's Golf  
Hope Adams So. Women's Lacrosse  
Megan Cunningham So. Women's Lacrosse  
Elizabeth Farnham So. Women's Lacrosse  
Jane Goodspeed Sr. Women's Lacrosse  
Elizabeth Hayman Jr. Women's Lacrosse  
Madison Heher Sr. Women's Lacrosse  
Colleen Muldoon Sr. Women's Lacrosse  
Logan Agin Jr. Women's Soccer  
Margaret Armstrong Sr. Women's Soccer  
Katherine Dannemiller So. Women's Soccer  
Kailey Knopf So. Women's Soccer  
Kelly O'Neill So. Women's Soccer  
Emma Phinney Jr. Women's Soccer  
Caroline Colville Jr. Women's Swimming & Diving  
Bridget Horton So. Women's Swimming & Diving  
Erica Hsu Jr. Women's Swimming & Diving  
Devin Javens So. Women's Swimming & Diving  
Casey Kirby Jr. Women's Swimming & Diving  
Katherine Kustritz Jr. Women's Swimming & Diving  
Katherine Mesaros Jr. Women's Swimming & Diving  
Gabriella Nutter Jr. Women's Swimming & Diving  
Zoe Whelan Jr. Women's Swimming & Diving  
Natalie Zaravella Jr. Women's Swimming & Diving  
Emma Alsup Sr. Women's Tennis  
Courtney Brown Sr. Women's Tennis  
Hannah Cianciola So. Women's Tennis  
Devin Gramley So. Women's Tennis  
Megan Hickey Sr. Women's Tennis  
Charlotte Purnode Sr. Women's Tennis  
Danielle Gutelius So. Women's Track & Field  
Alexandra Holmes So. Women's Track & Field  
Isabella Luaces Sr. Women's Track & Field  
Molly Smith So. Women's Track & Field  
DEPAUW
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Philip Bork Sr. Baseball  
Nick Casey Jr. Baseball  
Jack Omstead So. Baseball  
CJ Yoannou Jr. Baseball  
Kelsey Doerr Jr. Field Hockey  
Abigail Lodge So. Field Hockey Women's Lacrosse
Hannah Metzger So. Field Hockey  
Kate Milner Jr. Field Hockey  
Rose Revolinski Sr. Field Hockey  
Sophie van Genderen So. Field Hockey  
Cathy Zesiger So. Field Hockey  
Andrew Athenson So. Football  
Jackson Hamersly So. Football  
Cam Haynes So. Football  
Jake Kunkel So. Football  
Matt Labus Sr. Football  
Nate Orrison Sr. Football  
Connor Perkins Jr. Football  
Zach Williams Sr. Football  
Ken Decker So. Men's Basketball  
Nolan Ginther So. Men's Basketball  
Matthew Godfrey So. Men's Basketball  
Andrew Kus Sr. Men's Basketball  
Zach Batt Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Paul Christian Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jonah Jerabek So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Alex Layton Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Cole Martin Jr. Men's Cross Country  
Eric Spehlmann So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nick Burris Jr. Men's Golf  
Nate Greenberg Sr. Men's Lacrosse  
Tyler McCoy So. Men's Lacrosse  
Pierce Daly Jr. Men's Soccer  
Collin Davidson So. Men's Soccer  
Jay Klein Jr. Men's Soccer  
Kyle Kopchak Sr. Men's Soccer  
Ryan Kupiec So. Men's Soccer  
Kyler Schaetzle So. Men's Soccer  
Ian Longan So. Men's Swimming & Diving  
Charlie Stewart-Bates Jr. Men's Swimming & Diving  
Luke Patty Jr. Men's Track & Field  
Bronson Rago Jr. Men's Track & Field  
Chase Wright Sr. Men's Track & Field  
Abey Bass Jr. Softball  
Jordyn Fera Jr. Softball  
Sidney Holler Sr. Softball  
Kaylee Nichols Jr. Volleyball  
Suzanne Peters Sr. Volleyball  
Morgan Stearley Jr. Volleyball  
Hayley Cange So. Women's Basketball  
Natalie Kehrt Jr. Women's Basketball  
Sydney Kopp Jr. Women's Basketball  
Madison Bahr Jr. Women's Cross Country  
Gabby Coffing Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Kira Singer Jr. Women's Cross Country  
Haley Thompson Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Layla Ahmadi So. Women's Golf  
Anna Foley Jr. Women's Golf  
Allison Miller So. Women's Golf  
Sarah Congress Jr. Women's Lacrosse  
Kate Flynn Jr. Women's Lacrosse  
Erica Rapelje Sr. Women's Lacrosse  
Ellie Strauch Jr. Women's Lacrosse  
Mallory Dillon Sr. Women's Soccer  
Bailey Ehrens Sr. Women's Soccer  
Gail Enright Sr. Women's Soccer  
Bridget Kirby Jr. Women's Soccer  
Mia Manney So. Women's Soccer  
Jenna McCarroll Jr. Women's Soccer  
Maddie Smith So. Women's Soccer  
Alex Wendt So. Women's Soccer  
Katherine Douglas So. Women's Swimming & Diving  
Olivia Neff Jr. Women's Swimming & Diving  
Meredith Breda Jr. Women's Tennis  
Megan Galle Sr. Women's Tennis  
Grace Haigh Jr. Women's Tennis  
Emma Love Jr. Women's Tennis  
Sarah Wilder Sr. Women's Tennis  
Kaitlyn Daanen Sr. Women's Track & Field  
Natalie Gruszka Jr. Women's Track & Field  
EARLHAM
FIRST LAST YEAR SPORT (1)  
Natalie Blatz Sr. Field Hockey  
Bronwen Evans Sr. Field Hockey  
Sofia Salvatore So. Field Hockey  
HIRAM
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Vince Suso So. Baseball  
Hunter Jenkins Jr. Men's Lacrosse  
Austin Blatt Jr. Men's Soccer Men's Basketball
Brian Corbin Sr. Men's Soccer   
Matt Hecker So. Men's Soccer  
Brendan Niggemeyer So. Men's Soccer  
Mark Sobnosky Sr. Men's Soccer  
Colton Kinderknecht Sr. Men's Swimming & Diving  
Giselle Bahena So. Softball  
Bailey Scheck So. Softball  
Kayla Cole So. Volleyball  
Holly Hoffman Sr. Volleyball  
Jaya Martin So. Volleyball  
Nikkia  Schady So. Volleyball  
Alainna  Conroy So. Women's Basketball  
Alexis  Hirsch Jr. Women's Lacrosse  
Gillian McMaster So. Women's Lacrosse  
Amber Baker So. Women's Soccer  
Sophie Bell Sr. Women's Soccer  
Lauren Caldwell Jr. Women's Soccer  
Isabel  Ebel Jr. Women's Soccer  
Samantha Hudson Sr. Women's Soccer  
Emma Kovach Jr. Women's Soccer  
Val Lauderback Jr. Women's Soccer  
Samantha Minor So. Women's Soccer  
Kaitlyn Morse Jr. Women's Soccer  
Hannah Ward So. Women's Soccer  
Caroline Watson So. Women's Soccer  
Jenna  Nelson Jr. Women's Swimming & Diving  
KENYON
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Charlie Bailey Jr. Baseball  
Nathan Chandler Jr. Baseball  
Brad Clegg Jr. Baseball  
Patrick Craig So. Baseball  
John Henry Fowler So. Baseball  
Chris Santucci Sr. Baseball  
Ross Scheinberg Sr. Baseball  
Gigi Guenther So. Field Hockey  
Victoria Holman So. Field Hockey  
Lucy Irwin Jr. Field Hockey  
Hannah Sklar Jr. Field Hockey  
Josh Abrams Sr. Football  
Mamadou  Fofana So. Football  
Alex Mitchell Jr. Football  
Andrew Zaiser Jr. Football  
Tim Black Sr. Men's Basketball  
Carter Powell Jr. Men's Basketball  
Ethan Bradley Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nate Gordon Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Thomas Guidotti So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Tommy Johnson Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Andrew Lesak Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Vincent Lewis Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Steven Lucas So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Paul Neubauer So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Kyle Rose Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Lawrence Courtney So. Men's Golf  
Robert Williams Sr. Men's Golf Men's Swimming & Diving
Vi Lobo So. Men's Lacrosse  
Oliver Martin So. Men's Lacrosse  
David Metzger So. Men's Lacrosse  
Joe Woody Sr. Men's Lacrosse  
Sam Hosmer-Quint So. Men's Soccer  
Max Ohnesorge So. Men's Soccer  
Chris Rutter Jr. Men's Soccer  
Kieran  Allsop Jr. Men's Swimming & Diving  
Barry Bai Jr. Men's Swimming & Diving  
Ben Baturka Jr. Men's Swimming & Diving  
Carter Brzezinski Jr. Men's Swimming & Diving  
Fielding Fischer So. Men's Swimming & Diving  
Marcus Hong So. Men's Swimming & Diving  
Brooks McCoy Sr. Men's Swimming & Diving  
Cole McMahon-Gioeli So. Men's Swimming & Diving  
Liam Moran Sr. Men's Swimming & Diving  
Humphrey Pruett Sr. Men's Swimming & Diving  
A.J. Reid Sr. Men's Swimming & Diving  
Tommy Weiss Jr. Men's Swimming & Diving  
Patrick Hudnut Jr. Men's Tennis  
Darius Loghman-Adham Sr. Men's Tennis  
Henry Wessel So. Men's Tennis  
Jacob Zalenski Jr. Men's Tennis  
Chuen Loy So. Men's Track & Field  
Jordan Potter Sr. Men's Track & Field  
Qiyam Stewart So. Men's Track & Field  
Frank  Zhao So. Men's Track & Field  
Britny Patterson Sr. Softball  
Kathryn Riggs So. Softball  
Keely  Sweet Jr. Softball  
Mackenzie Bruzzio Jr. Volleyball  
Lauren Limbach So. Volleyball  
Maleah Miller Jr. Volleyball  
Jessica Gerber Sr. Women's Basketball  
Sharon Hull Sr. Women's Basketball  
Paige Matijasich Jr. Women's Basketball  
Camille Baxter So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Scout Crowell Jr. Women's Cross Country  
Caroline Daugherty Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Hanna Feuer So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Megan Gothard Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Quinn Harrigan Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Hannah Haynes So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Taylor Hazan Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Cortney Johnson So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Keely Lovato Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Andrea Ludwig Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Grace Moses Jr. Women's Cross Country  
Rosa Rumora Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sasha Stroud So. Women's Cross Country  
Eleanor Tetreault So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Elise Tran Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Lily Valentine Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Sarah Griswold Jr. Women's Lacrosse  
Cassie Hudson-Heck Sr. Women's Lacrosse  
Kiele Anderson So. Women's Soccer Women's Basketball
Maia Emden Sr. Women's Soccer  
Morgan Engmann Jr. Women's Soccer  
Meredith Glover Jr. Women's Soccer  
Brianna Maggard Sr. Women's Soccer  
Caroline McNeer So. Women's Soccer  
Gwyneth Phillips Jr. Women's Soccer  
Fallon Raviol Jr. Women's Soccer  
Alyssa Sugar Jr. Women's Soccer  
Kate Alexy So. Women's Swimming & Diving  
Gail Anderson Jr. Women's Swimming & Diving  
Sarah Campbell Jr. Women's Swimming & Diving  
Caitlin Foley Sr. Women's Swimming & Diving  
Celina  German So. Women's Swimming & Diving  
Caylee Hamilton So. Women's Swimming & Diving  
Crile Hart So. Women's Swimming & Diving  
Sydney Matteson Jr. Women's Swimming & Diving  
Emmerson Mirus So. Women's Swimming & Diving  
Julia Moran So. Women's Swimming & Diving  
Hannah Orbach-Mandel Sr. Women's Swimming & Diving  
Juvi Rivera Sr. Women's Swimming & Diving  
Abby Wilson Sr. Women's Swimming & Diving  
Erika  Oku So. Women's Tennis  
Annie Reiner Sr. Women's Tennis  
Maggie Sweeney Sr. Women's Tennis  
Elise Hokanson So. Women's Track & Field  
XingYue  Liu So. Women's Track & Field  
OBERLIN
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Nick Dawkins So. Baseball  
Jack Derwin Jr. Baseball  
David Gaetano Sr. Baseball  
Parker Goldstein Jr. Baseball  
James Kibitel So. Baseball  
Emma Broun Sr. Field Hockey  
Jenna Gyimesi Sr. Field Hockey  
Amelia Huang Sr. Field Hockey  
Luisa McGarvey Jr. Field Hockey  
Katherine Ryan-O'Flaherty Sr. Field Hockey  
Hayley Segall Sr. Field Hockey  
Luke Buck So. Football  
Tyler Garrison Sr. Football  
Justin Godfrey Jr. Football  
Christian Fioretti Jr. Men's Basketball  
Jordan Sacks So. Men's Basketball  
Eli Silverman-Lloyd Sr. Men's Basketball  
Patrick Smith Sr. Men's Basketball  
Evan Suppa Jr. Men's Basketball  
Garrett Robins So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Will Taylor Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Matthew Barry So. Men's Lacrosse  
Griffin Cappelletti Jr. Men's Lacrosse  
Jonah Danziger Jr. Men's Lacrosse  
Tom Decker So. Men's Lacrosse  
Max McAllister So. Men's Lacrosse  
Jay Messina Sr. Men's Lacrosse  
Michael Miller Sr. Men's Lacrosse  
Jacob Parentis Sr. Men's Lacrosse  
Max Scott Sr. Men's Lacrosse  
Elie Small Sr. Men's Lacrosse  
Griffin Burns Jr. Men's Soccer  
Andy Cheng Jr. Men's Soccer  
Julian Klingen So. Men's Soccer  
Jack McMillin Jr. Men's Soccer  
David Shostak Jr. Men's Soccer  
Spencer Wright So. Men's Soccer  
Michael Lin Sr. Men's Swimming & Diving  
Cam Cohen Sr. Men's Tennis  
Elias Duthinh Sr. Men's Tennis  
Daniel Mukasa Sr. Men's Track & Field  
Emma Downing Sr. Softball  
Leandre Glendenning Sr. Softball  
Sara Chang Sr. Volleyball  
Maura Gibbs Jr. Volleyball  
Lexi Mitchell Sr. Volleyball  
McLean Sammon Sr. Volleyball  
Cheyenne Arthur Jr. Women's Basketball  
Olivia Canning Sr. Women's Basketball  
Maggie Gross Sr. Women's Basketball  
Leo Ross So. Women's Basketball  
Grace Blinkoff Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Joy Castro-Wehr Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Rebecca Chant Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Marija Crook Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Maeve Gualtieri-Reed So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Claudia Hinsdale So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Christine Impara Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Oona Jung-Beeman Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Rosie Kerwin Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Tori Knapp So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Lea Milando Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Maddie Page Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Corrie Purcell Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Lucia Rathbun So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Heidi Scott So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Eliza Amber Sr. Women's Lacrosse  
Emily Berner Jr. Women's Lacrosse  
Sabrina DeLeonibus Sr. Women's Lacrosse  
Hayley Drapkin Sr. Women's Lacrosse  
Siena Marcelle Sr. Women's Lacrosse  
Logan McDermott-Mostowy So. Women's Lacrosse  
Maranda Phillips So. Women's Lacrosse  
Ali Wessel Jr. Women's Lacrosse  
Rania Ziar So. Women's Lacrosse  
Cat Bent Jr. Women's Soccer  
Jackie Brant Jr. Women's Soccer  
Bethany Gen Jr. Women's Soccer  
Susan Gordon Sr. Women's Soccer  
Eva Kocher Sr. Women's Soccer  
Louise Metz So. Women's Soccer  
Jordyn Morris Sr. Women's Soccer  
Izzy Rosenstein Jr. Women's Soccer  
Jillian Jaczkowski Jr. Women's Swimming & Diving  
Rachel Poyle Sr. Women's Swimming & Diving  
Rainie Heck Sr. Women's Tennis  
Jillian Doane Jr. Women's Track & Field  
Emily Kelly Sr. Women's Track & Field  
CeCe Longo Sr. Women's Track & Field  
Naeisha McClain Jr. Women's Track & Field  
Megan Robinson Sr. Women's Track & Field  
Olivia Woods Sr. Women's Track & Field  
OHIO WESLEYAN
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Cole Antle So. Baseball  
Canyon McWilliams Sr. Baseball  
Ethan Soderna So. Baseball  
Jamie Grant Jr. Field Hockey  
Alexis Roberts Sr. Field Hockey  
Paige Ross So. Field Hockey Women's Lacrosse
Lucas Cooper So. Football  
Daniel Gowans So. Football  
Colten Harvey Sr. Football  
Jax Harville Sr. Football  
Demias Heard Sr. Football  
Michael Smosny Sr. Football  
Joseph Yurik Sr. Football  
Jaret Gerber Jr. Men's Basketball  
Grant Gossard Sr. Men's Basketball  
Jacob Hecker Jr. Men's Basketball  
Derrick Wyche Jr. Men's Basketball  
Daniel Frame Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Ahmed Hamed Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Aunders Erickson Sr. Men's Golf  
Jack Funderburg So. Men's Golf  
Andrew Outcalt Sr. Men's Golf  
Jackson Druckenbroad Sr. Men's Lacrosse  
John Keller Jr. Men's Lacrosse  
Jacob Worrell Sr. Men's Lacrosse  
Joseph Brush Jr. Men's Soccer  
Phoenix Huron Jr. Men's Soccer  
Andrew Riggle Jr. Men's Soccer  
Antonio Romanelli Jr. Men's Soccer  
Rollie Sharer Sr. Men's Soccer  
Aidan Stout Sr. Men's Soccer  
Iain Anderson Sr. Men's Swimming & Diving  
Andrew Farina Sr. Men's Swimming & Diving  
Colin Hawes Jr. Men's Swimming & Diving  
Austin Strayer Jr. Men's Swimming & Diving  
Benjamin Whitbourn Sr. Men's Swimming & Diving  
Aaron Bennington Sr. Men's Tennis  
Felipe Duarte Rico Sr. Men's Tennis  
Jack Hibbard Sr. Men's Tennis  
Clayton Cheney Jr. Men's Track & Field  
Madison Bridger So. Softball  
Aimee Duckworth Jr. Softball  
Nicole Peak So. Softball  
Kennedy Sattler Jr. Softball  
Erin Bitzer Jr. Volleyball  
Nina Carmichael-Tanaka Sr. Volleyball Women's Swimming & Diving
Molly Jewett So. Volleyball  
Amelia Richardson So. Volleyball  
Jenelle Collier Jr. Women's Basketball  
Meghann Dunning Jr. Women's Basketball  
Speridoula Karras Jr. Women's Basketball  
Theofani Theodora Karras So. Women's Basketball  
Jenell Betts Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Destiny Braden So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Hannah Bush So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Rachel Bush Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Darcy Picker So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Makayla Trebella So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Erica VanHoose Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Elizabeth Knowlton Sr. Women's Golf  
Rachel Albers So. Women's Lacrosse  
Grace Burich So. Women's Lacrosse  
Madison Lancaster Sr. Women's Lacrosse  
Mackenzie Brunke Sr. Women's Soccer  
Emma Hall So. Women's Soccer  
Kylie Shaw Sr. Women's Soccer  
Emily Sheridan So. Women's Soccer Women's Lacrosse
Ashley Smiley So. Women's Soccer Women's Track & Field
Caitlyn Smith So. Women's Soccer  
Sabrina Amato Sr. Women's Swimming & Diving  
Shannon Bermingham Sr. Women's Swimming & Diving  
Tyler Mansfield Jr. Women's Swimming & Diving  
Alexandria Niemeyer Sr. Women's Swimming & Diving  
Madeline Penn Jr. Women's Swimming & Diving  
Kayla Rondinelli Jr. Women's Swimming & Diving  
Alyssa Acevedo Sr. Women's Track & Field  
Madison Haggerty Jr. Women's Track & Field  
Amarii Johnson Jr. Women's Track & Field  
Cirrus Robinson Jr. Women's Track & Field  
Erin Ross Jr. Women's Track & Field  
Megan Sievers Jr. Women's Track & Field  
WABASH      
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Logan Butrum So. Baseball  
Eric Lakomek So. Baseball  
Erich Lange Sr. Baseball  
Cameron Martin So. Baseball  
Eric Murphy Jr. Baseball  
Parker Noll Jr. Baseball  
Dustin Notter So. Baseball  
Drew Buttrum So. Football  
Arthur Equihua Jr. Football  
Nicholas Fox Jr. Football  
Patrick Kelly So. Football  
Samuel Marksberry So. Football  
Ivan Martinez Jr. Football  
Zachary Ostrowski Jr. Football  
Oliver Page Sr. Football  
Jacob Page So. Football  
Adam Zorich So. Football  
Matthew Chinn So. Men's Basketball  
Jack Davidson So. Men's Basketball  
Connor Rotterman So. Men's Basketball  
Ben Stachowski Sr. Men's Basketball  
Matthew Bailey Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Joseph Deiser So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Samuel Henthorn Jr. Men's Cross Country  
John Kirts Jr. Men's Cross Country  
Dominic Patacsil Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Benjamin Kiesel Jr. Men's Golf  
William Osborn So. Men's Golf  
Zachary Podl Jr. Men's Golf  
Kyle Warbinton Jr. Men's Golf  
Maxwell Atkins Jr. Men's Lacrosse  
Tucker Dixon Sr. Men's Lacrosse  
Cruz Garcia Jr. Men's Soccer  
Justin Kopp So. Men's Soccer Men's Golf
David Riggs Jr. Men's Soccer  
Michael Tanchevski Jr. Men's Soccer  
Charles Wunderlich So. Men's Soccer Men's Track & Field
Aaron Embree Sr. Men's Swimming & Diving  
Hunter Jones Jr. Men's Swimming & Diving  
Kevin Sheridan Jr. Men's Swimming & Diving  
Wesley Slaughter So. Men's Swimming & Diving  
Joseph Whitaker Sr. Men's Swimming & Diving  
Nicholas Young So. Men's Swimming & Diving  
Evan Frank Sr. Men's Tennis  
Tyler Ramsey So. Men's Track & Field  
Brandon Steele So. Men's Track & Field  
Pete Trotter So. Men's Track & Field  
WITTENBERG
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Jeffrey Chonko So. Baseball  
David  Hamrick So. Baseball  
Jack Hollinshead So. Baseball  
Patrick Kenny Jr. Baseball  
Ryan Probst Jr. Baseball  
Jack Siefert So. Baseball  
Emily Darnell Sr. Field Hockey  
Joan Matthews Jr. Field Hockey  
Danny Barren Jr. Football  
Kyle Dieringer Sr. Football  
Michael Ford Sr. Football  
John Harris Jr. Football  
Donald Hefelfinger Sr. Football  
Kai Kremer So. Football  
Chris Reisiger Jr. Football  
Thomas Scholl Jr. Football  
Jacob Bertemes Jr. Men's Basketball  
Tanner Cowgill Jr. Men's Basketball  
Miles Caine So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Charles Rodeheffer Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Evan Schreiber Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Dan Castleberry So. Men's Golf  
Chris Eigner Sr. Men's Golf  
Cam Willis Jr. Men's Golf  
Lucas Klever So. Men's Lacrosse  
Paxton Kreger So. Men's Lacrosse  
Noah Moderwell Jr. Men's Lacrosse  
Jack Wolfe Jr. Men's Lacrosse  
Ross Angelo Jr. Men's Soccer  
Christian Randazzo Sr. Men's Soccer  
Jack Smith Jr. Men's Soccer  
Brad Barren Jr. Men's Swimming & Diving  
Drew Suffoletta Jr. Men's Swimming & Diving  
Nathan Baulch So. Men's Tennis  
Garrin Bachinski Jr. Men's Track & Field  
Matt Entsminger Sr. Men's Track & Field  
Zach Guyer So. Men's Track & Field  
Charles Samuel Sr. Men's Track & Field  
Elaina Adams So. Softball  
Lauren Buelow Sr. Softball  
Elise Freeland So. Softball  
Victoria Toetz Jr. Softball  
Aubrey Cox Jr. Volleyball  
Megan  Flaherty Sr. Volleyball  
Madison Manger Sr. Volleyball  
Lexie Weithman So. Volleyball  
Karen Wildemann Sr. Volleyball  
Taylor Yontz Jr. Volleyball  
Korynne Berner Jr. Women's Basketball  
Abigail Crum Sr. Women's Basketball  
Kristie Kalis So. Women's Basketball  
Hannah Weaver Sr. Women's Basketball  
Abigail Yunker So. Women's Basketball  
Greta Andersen Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Erika Bournival So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Katie Hodson Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Cymone Horton So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Kyla McGee Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Erin Adams So. Women's Golf  
Devon Atchison Sr. Women's Golf  
Kelli Fisher Jr. Women's Golf  
Jordan Jarrett So. Women's Golf  
Megan Selby Jr. Women's Golf  
Rachel Bernard Jr. Women's Lacrosse  
Faith Meads Jr. Women's Lacrosse  
Madeline Stock Sr. Women's Lacrosse  
Gabby Zysik Jr. Women's Lacrosse  
Missy  Bernhardt Sr. Women's Soccer  
Shannon Brueck Sr. Women's Soccer  
Megan  Davis Sr. Women's Soccer  
Carly Stang So. Women's Soccer  
Kristin Stein So. Women's Soccer  
Emma Thacker Jr. Women's Soccer  
Breann Webb So. Women's Swimming & Diving  
Aliza Johnson So. Women's Tennis  
Taylor Barnhisel So. Women's Track & Field  
Leah Hilley Sr. Women's Track & Field  
Madison Nadler Jr. Women's Track & Field  
WOOSTER
FIRST LAST YEAR SPORT (1) SPORT (2)
Evan Faxon So. Baseball  
Wyatt Linde Sr. Baseball  
Caitlyn O'Connor So. Field Hockey Women's Lacrosse
Grace O'Leary Jr. Field Hockey  
Katie Padavick Sr. Field Hockey  
Sammi Pavlecic So. Field Hockey  
Katie Shideler So. Field Hockey Women's Lacrosse
Harriet Sudduth Jr. Field Hockey  
Rose Taylor Sr. Field Hockey Women's Lacrosse
Russell Boston Sr. Football  
Marcus Bowers Sr. Football  
Jason Cerniglia Jr. Football  
Hunter Coia Sr. Football  
Eric Kraus So. Football  
Brett Stern So. Football  
Reece Dupler Sr. Men's Basketball  
Noah Crane So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Christopher Good Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Cullen King Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Matt Klonowski So. Men's Cross Country Men's Track & Field
Aedan Pettit Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Nick Shiach Jr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Hyuga Uchida Sr. Men's Cross Country Men's Track & Field
Jimmy Hinton Jr. Men's Golf  
David Roney So. Men's Golf  
Shaun Peirce So. Men's Lacrosse  
Cooper Pewitt Jr. Men's Lacrosse  
Jack Redick So. Men's Lacrosse  
Ethan Scully Sr. Men's Lacrosse  
Wesley Wagner Jr. Men's Lacrosse  
Ted Wells So. Men's Lacrosse  
Zacharias Andreou Jr. Men's Soccer  
Wilson Freije So. Men's Soccer  
Benjamin Freije Jr. Men's Soccer  
Dani Halbing So. Men's Soccer  
Max Hill So. Men's Soccer  
Andreas Xenofontos So. Men's Soccer  
Will Yakubik Jr. Men's Soccer  
Ryan Campbell Sr. Men's Swimming & Diving  
Adam Chalek Sr. Men's Swimming & Diving  
Josh Gluck So. Men's Swimming & Diving  
Luke Borgelt So. Men's Tennis  
Wyatt Brugge So. Men's Tennis  
Saeed Husain So. Men's Tennis  
Colin Ford Sr. Men's Track & Field  
Justin Fox Sr. Men's Track & Field  
Alec Monnie So. Men's Track & Field  
Rachel Ginsburg So. Softball  
Marina Roski Jr. Softball  
Samantha Tromba Jr. Softball  
Meghan Botsch So. Volleyball  
Marija Cyvas Sr. Volleyball  
Bradlee Hartman So. Volleyball  
Anna Medema Jr. Volleyball  
Cami Miller Jr. Volleyball  
Erin Rajewski Sr. Volleyball  
Cat Fiorito           Jr. Women's Basketball  
Sarah Rapacz So. Women's Basketball  
Emma Busch So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Zoe Covey So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Waverly Hart Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Larkin Hudson So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Alayt Issak So. Women's Cross Country Women's Track & Field
Emani Kelley Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Rebecca Kreuzman Sr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Grace Montgomery Jr. Women's Cross Country Women's Track & Field
Devon Matson So. Women's Golf  
Tongtong Wu So. Women's Golf  
Ashley Boersma So. Women's Lacrosse  
Jenny Grossmann Jr. Women's Lacrosse  
Katie Harvey So. Women's Lacrosse  
Megan Healy Sr. Women's Lacrosse  
Sabina Skolnick So. Women's Lacrosse  
Jordan Stone Sr. Women's Lacrosse  
Meghan Badge So. Women's Soccer  
Sam Draves Jr. Women's Soccer  
Devin Frisby Sr. Women's Soccer  
Mackenzie Goltz Jr. Women's Soccer  
Kelsey Hall Jr. Women's Soccer  
Anna Hartig Jr. Women's Soccer  
Molly Hutter So. Women's Soccer  
Maddy Ireton Sr. Women's Soccer  
Morgan Mooty Jr. Women's Soccer  
Erin O'Connor Sr. Women's Soccer  
Miura Wiley So. Women's Soccer Women's Lacrosse
Rada Zunich Sr. Women's Soccer  
Brooke Brown So. Women's Swimming & Diving  
Claire Cerne So. Women's Swimming & Diving  
Sara Fikse Jr. Women's Swimming & Diving  
Emma Fikse Sr. Women's Swimming & Diving  
Annabelle Hopkins Sr. Women's Swimming & Diving  
Leah Jorn So. Women's Swimming & Diving  
Hannah Langer So. Women's Swimming & Diving  
Avery Pearson Jr. Women's Swimming & Diving  
Cleo Potter Jr. Women's Swimming & Diving  
Kera Sells So. Women's Swimming & Diving  
Sarah Stutler Jr. Women's Swimming & Diving  
Kendra Devereux So. Women's Tennis  
Sarah Duran So. Women's Tennis  
Qingyue Li Jr. Women's Tennis  
Shannon Sertz Jr. Women's Tennis  
Mahlet Zemedkun Jr. Women's Tennis  
Mallory Crane Sr. Women's Track & Field  
Georgia Hopps-Weber So. Women's Track & Field  
Christine Weber So. Women's Track & Field  
Carolyn Webster Sr. Women's Track & Field